Google Dijital Atölye Sertifikası – Eğitimi

Birçok yerde yüksek fiyatlara verilen “Google Online Pazarlama Eğitimi” artık google ve iş ortakları(İŞKUR,T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI,TOBB – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) iş birliği ile ücretsiz veriliyor.

Google Dijital Atölye ile bu eğitimi alabilirsiniz.Öncelikle dersleri izliyorsunuz alt başlıklar halinde toplamışlar.Bir dersi izledikten sonra sınava(konu testi) giriyorsunuz.Hata yapsanız bile düzeltme şansınız mevcut.En son olarakta ortalama 40 soruluk bir sınava giriyorsunuz ve sertifikayı alıyorsunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta bu sertifika dijital bir sertifikadır.CV`nizde kullabilirsiniz ve edindiğim tecrübelere göre şunu söyleyebilirim bu eğitim sayesinde,google reklamcılık ve google arama motoru konusunda hiçbir bilgisi olmayan insan bile iş bulabilir.Tahminen bu sertifika ile kalmayacak bu eğitimler.Devamında İşkur çeşitli etkinlikler ile yerel olarak ta eğitimler verecektir,yani takibini yapmakta fayda var.Birçok web tasarım firmasında veya ajansta bu konuda bilgisi dahi olmayıp çalışan insan çok bu yüzden bir yerlerden başlamak istiyorsanız atılacak güzel bir adımdır.

Uzun zamandır haberimiz olmasına rağmen işlerimden ve yoğunluktan dolayı ancak bugün tamamlayabildim eğitimi.Umarım gelecekte faydalı olacaktır.

İşte merakla beklediğim sertifika;

Bunları da beğenebilirsin