Microsoft Edge Beta, iOS için güncellendi!

Microsoft Edge Beta, iOS‘taki versiyonu için yeni bir beta güncellemesi aldı. Sürüm 42.1.0 güncellemesi ile Edge’in iOS için neler sunduğuna ve nasıl iyileştirmeler yapıldığına birlikte göz atalım.

Microsoft Edge Beta, yeni özellikler ile geliyor

Bu beta güncellemesinde, Hub’daki Favoriler, Okuma Listesi, Kitaplar ve Geçmişiçin ikonlar, ekranın üst kısmından ekranın en alt kısmına taşındı. Bu yer değiştirme, simgeleri daha büyük hale getiriyor ve keşfedilebilirliğe daha fazla önem veriyor.

 

Bu güncellemede dikkat çekeceğimiz bir başka özellik ise geliştiriciler için yeni bir ayar menüsü. Buna bastığınızda sizi bir dizi seçenek karşılıyor. Ayarlar arasında, sayfayı yenilemek için aşağı çekme, geri bildirim formu, tema ayarları ve akış etkinliklerini devre dışı bırakmak da dahil olmak üzere bir dizi ayar bulunuyor.

Her zamanki gibi, aynı özelliklerin yakında Android‘e ulaşacağını umuyoruz. Ancak şimdilik, Microsoft’un bu güncellemeyi önce iOS’taki standart Edge kullanıcılarına sunmasını bekleyebiliriz. Zira, Test Flight üzerinde uygulamanınBeta kullanıcısı değilseniz şimdilik bu özelliklere erişemeyebilirsiniz.

iOS üzerinde Microsoft’un tarayıcısını kullanmakla ilgili düşüncelerinizi bize aşağıdan yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Kaynak:https://shiftdelete.net/microsoft-edge-beta-ios-icin-guncellendi

Bunları da beğenebilirsin