Yeni nesil kulak içi kablosuz kulaklık “Galaxy buds”

Samsung’un önümüzdeki aylarda ( 20 Şubat’ta ) büyük bir etkinlik yapacağı doğrulandı. Bu etkinlikte ise telefonla birlikte, telefon aksesuarlarınıda tanıtacağı konuşuluyor. Bunun öncesinde, ABD federal iletişim komisyonu ( FCC ) sertifikası aldılar. FCC sertifikası, bir ürün tamamlandığında veya yeni bir ürün müşteri oylamasına sunulacağı zaman son aşamada alınan sertifikalardan birisidir. Bu nedenle yeni ürünlerin yakında açıklanacağını doğruluyoruz.

samsung kulak içi kulaklık fiyatı
samsung kulak içi kulaklık fiyatı

Peki Galaxy buds’un özellikleri nelerdir ?

Galaxy buds’un piyasaya sürüm renklerinin sarı, siyah, mavi ve beyaz renklerde olacağı bekleniyor. Bununla birlikte kablosuz olacağı ve ses konusunda diğer rakiplerini de geçeceği beklenenler arasında.

Ayrıca, Sammobile raporuna göre ürünün daha önceki modellere göre 8 GB dahili depolama alanı ve geliştirilmiş daha uzun pil ömrü iddia ederken, Bluetooth 5.0’e sahip olacağını doğruladı.

Fiyatlandırma ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak yeni çıkacak olan “Galaxy watch” gibi ürünlerde dahil olmak üzere, bir kaç hafta içerisinde Galaxy s10 etkinliğinde tanıtması bekleniyor ve Samsung ilk defa bir kulaklığa “Galaxy” kelimesini takması oldukça dikkat çekici.

Bunları da beğenebilirsin